Ukupno posjeta!

IP
IP

FK Behar - Vjosa

U Subotu 08/11/2008 u 13 časova, na stadionu u Vitomirici odigrana je utakmica između F.K.''Behar'' iz Vitomirice i F.K. ''Vjosa'' iz Štimlja.
           U prvom poluvremenu igre, domaća ekipa u osmoj minuti igre postiže prvi pogodak. Realizator ovog pogotka je igrač sa brojem 11 Leonit Krasniqi.
           Deset minuta nakon vođstva, gostujuća ekipa ''Vjose'' uspjeva da izjednači rezultat 1:1.
           Tri minute prije završetka prvog poluvremena igre, fudbaler domaće ekipe, igrač sa brojem 11 Leonit Krasniqi ponovo postiže gol odličnim prodorom i dolazi u situaciju sam sa golmanom kojeg je vrlo lako savladao i lopta je završila u protivničkoj mreži, tako da je ujedno rezultat prvog poluvremena 2:1.
           Drugo poluvrijeme je takođe bilo interesantno. Igra sa mnogo prilika sa obe strane ekipa.
           U 65-oj minuti igre, isti igrač domaće ekipe, sa brojem 11 Leonit Krasniqi postiže i 3 gol (het trik), tako da je rezultat 3:1.
U 81-oj minuti igre igrači gostujuće ekipe postižu svoj drugi gol i to je ujedno i konačan rezultat ove utakmice: Behar - Vjosa 3:2

Drugi gol: Leonit Krasniqi (2:1)

Treći gol: Leonit Krasniqi (3:1)

Novi uspjeh naših fudbalera !!!
FK BEHAR - LUFTETARI 3 : 2

U Subotu 01/11/2008 u 13 časova, na stadionu u Vitomirici odigrana je utakmica između F.K.''Behar'' iz Vitomirice i F.K. ''Luftetari'' iz Đakovice.

Vrlo jaka utakmica sa dosta prilika sa obe strane ekipa.
U prvom poluvremenu igre, domaća ekipa fantastičnom igrom oduševila je svoje navijače koji su neprestano navijali i iščekivali pobjedu svoje ekipe.

Golovima: Džeka Rujevića, Hakije Kojića (auto gol) i B. Dacija (auto gol) ekipa F.K. ''Behara'' završava prvo poluvrijeme vođstvom 3:0.

U drugom poluvremenu igre umor je učinio svoje, tako da je domaća ekipa više igrala povučenije u odnosu na igru u prvom poluvremenu. Gostujuća ekipa je uspjela da postigne 2 gola u drugom poluvremenu, tako da je konačan rezultat utakmice: Behar - Luftetari 3:2.

Domaća ekipa je pokazala da je jak i ozbiljan kandidat za dalji rang takmičenja, što govore podaci na tabeli.

Snimak drugog pogotka: auto gol je pripisan akteru udarca B. Daciju ka golu ekipe Lufetatara.

Snimak trećeg pogotka: auto gol je pripisan akteru udarca Hakiji-Haku Kojiću ka golu ekipe Lufetatara.